Kociary

Czyli wszystko o kotach ;)

Ogłoszenie

Ogłoszenia!

Ogłoszenie I
Poszukiwani: Jeźdźcy Apokalipsy!
Jeżeli chcesz być moderatorem tej strony
wyślij swoje zgłoszenie na adres: kociary_forum@op.pl
Wygląd zgłoszenia:
Ksywa:
Imię:
Wiek:
Skąd:
Kontakt:
Czy masz kota?(Jak tak to ile?):
Ile czasu spędzasz przed komputerem:
Twoje blogi/strony/fora(jeżeli posiadasz):
Czy znsz język HTLM lub BBCode?:
Dlaczego chcesz być moderatorem:
Dlaczego właśnie ty:

#1 2008-08-14 13:47:46

Yukirin-Mau

Apokalipsa

7006146
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 14
Punktów :   
Zainteresowania:: Koty i taniec!! I filmy
Skąd:: www.films4U.pun.pl
Wiek:: 14
Ulubiony film:: Mam wiele.
Ulubiona kisążka:: Długo by wymieniać :D

Koty Abisyńskie

Koty Abisyńskie są wesołymi, wylwenie okazującymi uczucia i niezwykle milutkimi stworzeniami. Czasami, gdy znajdują się w centrum zainteresowania, zachowują się jak primadonny. Ale kiedy w domu jest inny kot "gwiazda" sprzeczki będą nieuniknione. Abisyńczyki są też mistrzami ucieczki. Naewet gdy na 100% jesteś pewien że wszystkie okna i drzwi są pozamykane to kotka, zwłaszcza w rui, zawsze znajdzie sposób żeby się wymknać. Albo sprowadzić partnera do domu
W latach 70. ubiegłego wieku świat obiegły pogłoski, że abisyńczyki to "rasiści", bowiem zaopserwowano że nie mogą żyć w zgodzie z innymi kotami. Jednak możecie być pewni, że abisyńczyki nie są "rasistami" w większym stpniu niż koty perskie lub syjamskie.
Abisyńczyki są bardzo przymilne. Ale biją na głowę inne rasy. Nawet, gdy podczas wystawy są na stole sędziowskim, nie mogą ustać spokojnie. Usilnie wykonują piruety, tulą się do sędziego. Więs podsumowując, trudno spotkaś abisyńczyka który byłby powściągliwy w okazywaniu uczuć i pełen rezerwy
Kiedyś zdarzyła się sytuacja, w której rejestratorka zgłosiła nowy miot kociąt. Okazało się, że mimo iż kotkę spojono z kocurem tej samej rasy ze świetnym rodowodem kocięta urodziły się białe!
Wygląd: Głowa propoporcjoalna do reszty ciała. Smukła sylwetka i piękna króciutka sierść przeważnie w kolorze ciepły rudo-brąz.
>>KLIK<<
>>KILIK<<
>>KLIK<<
>>KLIK<<


Złota myśl:   Skąd się wzięłam? Pijany bocian mnie przyniósł!
-->www.unwhite-list.blog4u.pl -->moja filmowa lista przebojów. Zagłosujesz?
-->www.unwhite-aktors.blog4u.pl -->moja aktorska lista głosowań. Zapraszam.

Offline

 

#2 2008-08-14 13:52:07

Dead End

Apokalipsa

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Koty Abisyńskie

Ahh, Abisyńczyki są piękne ^^ Sama chciałam takiego mieć, ale wiadomo jak jest ^^' Na wystawie jak byłam to taka pani mi potrzymać dała ^^ Cudo *.*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gadulstwo.pun.pl www.fctsianecki.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.java-fon.pun.pl