Kociary

Czyli wszystko o kotach ;)

Ogłoszenie

Ogłoszenia!

Ogłoszenie I
Poszukiwani: Jeźdźcy Apokalipsy!
Jeżeli chcesz być moderatorem tej strony
wyślij swoje zgłoszenie na adres: kociary_forum@op.pl
Wygląd zgłoszenia:
Ksywa:
Imię:
Wiek:
Skąd:
Kontakt:
Czy masz kota?(Jak tak to ile?):
Ile czasu spędzasz przed komputerem:
Twoje blogi/strony/fora(jeżeli posiadasz):
Czy znsz język HTLM lub BBCode?:
Dlaczego chcesz być moderatorem:
Dlaczego właśnie ty:

#1 2008-08-14 12:29:54

Dead End

Apokalipsa

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 7
Punktów :   

Maine Coon

Maine Coon (MCO) - To rasa pochodząca z Ameryki Północnej. Są to największe koty domowe jakie istnieją. Kotki są o wiele drobniejsze niż kocury. Głowe powinien mieć trójkontną z szerokim, kanicastym i wyraźnie zarysowanym pyskiem. broda powinna być mocna. Charakterystyczną cechą Maine Coona są pendzelki na uszach, jak u rysia. Te koty są zwykle mocno zbudowane, choć ja osobiście posiadam mały, futrzany wyjątek... :Kilknij, aby zobaczyć zdjęcie: Ale to wszystko ma się ni jak do ogona. A właściwie wspaniałej, wielkiej, puchatej kity. Ogona to tam wiele nie ma Maine Coony cechuje łagodne usposobienie. Lubią być też w centrum uwagi. Bardzo przywiązują się do ludzi. Osobiście mam to z moją kotką, Demeter. :Kliknij aby zobaczyć zdjęcie: Za każdym razem kiedy wyjeżdżam, podobno chodzi po domu i "płacze". Bo trzeba nadmienić, że ostatnim dźwiękiem jaki może wydawać Maine Coon jest miałczenie ;> No i naewszystko kochają zabawe. Jednak cena takiega Maine Coona z dobrej chodowli wynosi około 1000-1500 zł, a do hodowli za kotke 2000, zaś za kocura ponad 3000 zł. Mimo wszystko... mieć Maine Coona to wspaniała rzecz. Kilka innych kotów z tej wspaniałej rasy (Nie moich) ;
<Klik>
<Klik>
<klik>

Offline

 

#2 2008-08-14 13:26:37

Yukirin-Mau

Apokalipsa

7006146
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 14
Punktów :   
Zainteresowania:: Koty i taniec!! I filmy
Skąd:: www.films4U.pun.pl
Wiek:: 14
Ulubiony film:: Mam wiele.
Ulubiona kisążka:: Długo by wymieniać :D

Re: Maine Coon

Maine Coony są śliiiczne!! Kocham je


Złota myśl:   Skąd się wzięłam? Pijany bocian mnie przyniósł!
-->www.unwhite-list.blog4u.pl -->moja filmowa lista przebojów. Zagłosujesz?
-->www.unwhite-aktors.blog4u.pl -->moja aktorska lista głosowań. Zapraszam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldofdigimon.pun.pl www.grupaw1.pun.pl www.policja997.pun.pl www.skate-in-zyrardow.pun.pl www.wsbfir2010.pun.pl